Volvo XC40 Recharge

 
Dostupnost Na dotaz
Značka Volvo
Kategorie individuální dovoz
 

Objevte vnitřní harmonii. Čistě elektrické Volvo XC40 Recharge je v každém detailu charakteristické svým moderním designem, který využívá udržitelnější materiály.

 

Rychlejší nabíjení, delší dojezd
 

Elektrické pohonné agregáty nové generace rozšiřují možnosti modelu Volvo XC40 Recharge a přinášejí delší dojezd a rychlejší nabíjení stejnosměrným proudem.

Žádné kompromisy
 

S vozem Volvo XC40 Recharge se nemusíte rozhodovat mezi výkonem a odpovědnou jízdou. Užívejte si pohodlné ovládání rychlosti jedním pedálem a plynulou akceleraci při nulových emisích.

Dynamický pohon zadních kol
 

Volvo XC40 Recharge je k dispozici s jedním nebo dvěma elektromotory. Aktuální pohon zadních kol u jednomotorové varianty zvyšuje výkon a dynamiku vozu, takže je jízda ještě příjemnější.

Interiér bez použití kůže
 

Interiéry všech čistě elektrických vozů Volvo XC40 Recharge jsou vyrobeny bez použití kůže. Naše exkluzivní čalounění Tailored Wool Blend s příměsí vlny udělá dojem svou skandinávskou elegancí, přičemž nabízí stejný komfort bez ohledu na to, zda je horko nebo zima.

Příjemné podsvícení
 

Podsvícené dekorativní obložení interiéru s průhlednou horní vrstvou a grafikou inspirovanou topografickými mapami uklidňuje a působí moderním dojmem.

Chytřejší přeprava nákladu
 

Volvo XC40 Recharge nabízí větší, lepší a všestrannější možnosti přepravy nákladu, než byste od kompaktního SUV očekávali, a to bez kompromisů na pohodlí a bezpečnosti. Náklad můžete převážet pod podlahou zavazadlového prostoru, v tzv. předním kufru nebo ve velkém zadním zavazadlovém prostoru. Ten navíc umožňuje snadnou manipulaci s nákladem, protože nemá žádný práh a jeho podlaha zůstává plochá i po sklopení sedadel.

Výhled do nebe
 

Otevírací a výklopná panoramatická střecha dodává interiéru na vzdušném charakteru a zpříjemní Vám každou cestu. Elektricky ovládaná sluneční clona chrání před oslněním za slunečných dnů, zatímco tmavě tónované laminované sklo přispívá k vyššímu pohodlí a bezpečnosti.