Volkswagen ID.3

 
Dostupnost Na dotaz
Značka Volkswagen
Kategorie individuální dovoz
 

Evoluce elektromobility

 

Nové ID.3 ztělesňuje další fázi vývoje elektromobility značky Volkswagen: Zvenčí se vyznačuje čistými liniemi, které mu dodávají ještě sofistikovanější vzhled, zatímco jeho interiér zaujme prémiovými materiály a celou řadou asistenčních systémů, které jsou již součástí sériové výbavy. Navíc nově nabízí rychlost nabíjení až 170 kW (ve variantě ID.3 Pro S). Tak vypadá čistě elektrická mobilita na špičkové úrovni.

Inovace, které usnadňují život

Nové ID.3 postavené na platformě MEB je díky novému softwaru pro ID. modely v mnoha ohledech vyzrálejší. Ať už díky komfortním nabíjecím funkcím, jako je Plug & Charge, nebo praktickým aplikacím, z nichž některé lze aktivovat jako výbavu na přání (tzv. Upgrades) i po zakoupení vozidla.

Upgrades

Ať už jde o navigaci nebo inteligentní klimatizaci - pomocí služeb VW Connect¹ můžete Váš nový model ID.3 i po zakoupení velmi jednoduše vybavit novými funkcemi

Vítejte v prostorovém zázraku

Nové ID.3 je velkoprostorová limuzína s kompaktními rozměry:
Dlouhý rozvor, který je typický pro čistě elektrické vozy, zajišťuje nejen lepší stabilitu při jízdě, ale především umožňuje mimořádně variabilní a flexibilní využití inteligentně navrženého interiéru. V ID.3 tak může pohodlně a komfortně cestovat až pět osob.

Kromě velkého prostoru se o příjemné pocity postarají také nové materiály, které jsou použité například na přístrojové desce nebo obložení dveří a které v novém ID.3 přispívají k vnímání vysoké kvality. To vše Vám umožní užít si každý okamžik Vaší cesty.

Světlo pro téměř každou náladu

Vaše ID. získá ještě více individuality. Interiér Vašeho vozu může být osvětlen jednou z deseti sériových barev (volitelně je k dispozici až 30 barev), a to včetně palubní desky, přihrádky na mobilní telefon a panelů dveří. Zda bude mít osvětlení chladnější nebo teplejší barevný tón, záleží pouze na Vás.

 Jeho 5 hvězdiček zajistí Vaši bezpečnost

Vaše bezpečnost v silničním provozu je pro nás maximálně důležitá. Důkazem je hodnocení modelu ID.3, který v testech Euro NCAP získal 5 hvězdiček. V testech Euro NCAP je zjišťována bezpečnost nových vozidel. Testovány jsou čtyř důležité oblasti: Ochrana dospělých cestujících, ochrana dětských cestujících, ochrana zranitelných účastníků silničního provozu a asistenční systémy. ID.3 získalo v testech nejvyšší možné hodnocení – 5 hvězdiček, a patří tak mezi nejbezpečnější vozy ve své třídě.

Nižší opotřebení, větší radost z jízdy

Údržba elektromobilu je jednodušší než údržba automobilu se spalovacím motorem. Důvod je prostý: Elektromobil nemá zapalovací svíčky, spojku ani výfuk a není tak třeba tyto součásti kontrolovat ani udržovat. To přináší úsporu času i peněz. Pravidelné kontroly jsou však důležité - jen se nemusí provádět tak často.

Vysoký výkon, rychlé nabíjení

Ráno pohodlně dojedete do kanceláře, když jste po cestě vysadili děti ve škole, a večer zase jedete zpět - s nabíjením baterie tedy není žádný problém. To hravě zvládnete s každou ze tří možných velikostí baterie určených pro ID.3. Vybírat můžete z kapacit 45 kWh, 58 kWh nebo 77 kWh. Například baterie se střední kapacitou se při použití rychlonabíjecí stanice nabije přibližně za 30.