Detailní popis produktu

Nový městský vůz PEUGEOT e‑208 se 100% elektrickým motorem je překvapivě hbitý, řidiči nabízí stimulující jízdní zážitky a otevírá mu nové možnosti mobility. Atraktivní elektrický vůz e‑208 vám padne do oka. Odlišuje se exkluzivními prvky, které jsou odrazem modernosti a technologické vyspělosti.

Neodolatelný odvážný a sebevědomý design

Oproti standardnímu modelu se spalovacím motorem disponuje elektrická verze unikátními prvky, které zdobí exteriér nového PEUGEOT e‑208: monogram "e" a dvoubarevný znak lva, přední maska v barvě karoserie, černé podběhy kol, aerodynamická hliníková 17" kola s diamantovým efektem a výplněmi, které zlepšují aerodynamické parametry. V interiéru najdete elegantní čalounění v kombinaci Alcantara© / látka Gris Gréval. Nový PEUGEOT e‑208 si navíc dokázal zachovat nezměněnou prostornost a řidiči i ostatním cestujícím nabízí maximální pohodlí.
 
Světelný podpis
 
Jedinečný vzhled zádi zvýrazňují kromě lesklého černého pásu rovněž trvale rozsvícená zadní Full LED světla se stejnou kresbou lvích drápů, jakou nacházíme na předních světlometech.
 
Panoramatické střešní okno
 
Panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje interiér vozu PEUGEOT 208. Spolucestující si mohou užívat výhled na oblohu, zatímco vy nepochybně oceníte dostatek světla.
 
Jedinečný styl
 
PEUGEOT e-208 zdobí výrazné stylové prvky, které umocňují jeho osobitost a odlišují ho od konkurence. Podle monogramu „e“ a dichroického loga je na první pohled jasně patrný jeho elektrický pohon.