Opel Corsa-e

 
Dostupnost Na dotaz
Značka Opel
Kategorie individuální dovoz
 

ELEGANTNÍ A VYLADĚNÁ

Corsa dává jasný signál, kterým umocňuje svoji příslušnost k německému inženýrství - díky dynamickým tvarům, atraktivním designovým prvkům a sportovní zádi. Corsa je atraktivní ze všech stran

POCIT LUXUSU

Nastupte do interiéru vozu a okamžitě na vás udělá dojem kvalita zpracování, promyšlené detaily a prémiové materiály. Sportovně laděný panel přístrojů vytváří okamžitě spojení s řidičem a vy tam budete chtít hned vyrazit na cestu.

RÁFKY

Na velikosti záleží a pro ráfky to platí dvojnásob. 16" nebo 17" kola z lehkých slitin v atraktivních designech jsou vám k dispozici. Vybrat si můžete také exkluzivní dvoubarevné 17" ráfky.

STŘECHA

Jaký je váš styl? Stylové střeše nyní můžete dát černý lak. Vybrat si můžete také panoramatickou střechu pro ještě světlejší interiér.

INTELLI-LUX MARIX LED

Vidět a být viděn. Prvotřídní přední světlomety umožňují skvělá dálková světla neoslňující ostatní řidiče.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat umožňuje zážitek z řízení bez stresových situací. Automaticky zrychluje nebo zpomaluje a tak udržuje bezpečnou vzdálenost od ostatních vozidel. 

AKTIVNÍ UDRŽOVÁNÍ PRUHU

Aktivní udržování v pruhu vás posune zase o něco blíže autonomnímu řízení. Díky kameře na čelním skle a bezpočtu senzorů vás udržuje v jízdním pruhu jemnými korekcemi volantu. 

DIGITÁLNÍ PANEL PŘÍSTROJŮ

Užijte si intuitivní ovládání infozábavního systému a soustřeďte se na jízdu. Kompletně digitální panel palubních přístrojů vás informuje o rychlosti, navigačních pokynech a dalších důležitých informacích.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Potřebujete přepravit zavazadla? 267 litrů objemu zavazadlového prostoru se o ně postará. Potřebujete více místa? Pak sklopte sedadla. Teď je to ten správný čas na velké plány s Opel Corsa-e