Hyundai KONA Electric

 
Dostupnost Na dotaz
Značka Hyundai
Kategorie individuální dovoz
 

VZHLED ELEKTRICKÉHO BESTSELLERU

KONA Electric, vždy odvážná a skutečně jedinečná, prošla komplexním přepracováním, s elegantnějšími a rafinovanějšími liniemi, které ještě zvyšují její jedinečně sebevědomý vzhled - odlišující ji od každého jiného SUV ve své třídě.

PLYNOUCÍ AERODYNAMICKÝ DESIGN

Čistá a plynulá přední část vozu nenajde na silnici obdobu. Unikátní uzavřená mřížka chladiče udává tón svými elegantními liniemi, zajišťujícími optimální aerodynamiku.

Oku lahodící uzavřená mřížka chladiče přechází do charakteristických nových LED světlometů a ostřeji tvarovaných světel denního svícení, elegantně protažených až na bok vozu.

Sportovní silueta je zdůrazněna vizuálním spojením boků vozu s ostřejší, čistší a harmoničtější přední částí. 

Elegantní aerodynamický designový motiv najdete také v novém zadním nárazníku a ochranném krytu, vše zvýrazňují štíhlá zadní LED světla s novým dynamickým vzhledem. 

INTERIÉR - PROSTORNÝ, VŠESTRANNÝ, S VELKOU KONEKTIVITOU

Prostorná a všestranná - KONA Electric nedělá kompromisy v otázce prostoru - poskytuje vám vnitřní prostor, který byste od elektromobilu nečekali. Takže se pohodlně usaďte a odpočiňte si, je zde spousta místa pro pět dospělých. Ale je tu také pozornost věnovaná detailům, díky nimž je tak výjimečná.

PLNĚ DIGITÁLNÍ 10,25" PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Pro ještě technologičtější vzhled kokpitu zobrazuje nový plně digitální 10,25" přístrojový panel základní informace o jízdě tam, kde to vidíte nejlépe: vpředu a uprostřed. Pravá část zobrazuje informace o elektrické motorizaci, jako je aktuální stav nabití baterie a aktuální úroveň využití energie.

10,25" DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

10,25" dotykový displej poskytuje snadný přístup k funkcím vozu, infotainmentu, navigaci a vašim oblíbeným aplikacím a hudbě, prostřednictvím zrcadlení obrazovky vašeho telefonu. 

SVĚŽÍ BARVY INTERIÉRU

KONA Electric je k dispozici s jednobarevným černým interiérem a sedadly v látce a v celokoženém provedení. Nebo dvoubarevný šedý interiér se sedadly v látce nebo v celokoženém provedení.