PIAGGIO Porter NP6 benzín + LPG

 
Dostupnost Na dotaz
Značka Piaggio
Kategorie PIAGGIO
 

Je navržen pro práci v městském prostředí, ale skvěle se hodí i pro práci mimo město. Porter NP6 je jedinečný tím, že nabízí špičkový výkon, menší rozměry, lepší ovladatelnost a motory šetrné k životnímu prostředí. Efektivní výkon vozidla Porter NP6 je navíc kombinován s konkurenceschopnými náklady, a to jak na pořízení, tak na provoz.

Porter NP6 technické specifikace

Popis:

DESIGN KABINY NÁKLADNÍHO VOZIDLA​

Jeho kompaktní rozměry (šířka pouhých 1640 mm) a částečně předsunutá kabina usnadňují manévrování v užších městských uličkách, takže můžete pracovat i v těch nejužších prostorech. Kabina vozu Porter NP6 splňuje požadavky na pasivní bezpečnost při čelním nárazu, požadované dle předpisů EHK 2024 R94 a R137.

PROFESIONÁLNÍ KONFIGURACE

Robustní podvozek s žebřinovým rámem z vysokopevnostních ocelových čtvercových profilů v kombinaci se zadním odpružením s dvojitou parabolickou listovou pružinou poskytuje nejlepší výkon ve své třídě z hlediska efektivní nosnosti. Podvozek má nosnost až 1,6 tuny (u verze 2,8 t). Díky pohonu zadních kol, podporuje náklad trakci hnaných kol a zajišťuje vynikající přilnavost k vozovce. Pro maximalizaci možností výbavy jsou k dispozici přídavné pohony o výkonu až 16 kW pro motor i převodovku.

OPTIMALIZACE PROSTORU

Díky skromným rozměrům kabiny zaručuje Porter NP6 mimořádně velkou ložnou plochu, která zajišťuje maximální využití úložného prostoru (až 60 % plochy vozidla) při minimálních nárocích na velikost.

FLEXIBILNÍ PŘIZPŮSOBIVOST

Možnost kombinovat verze s krátkým nebo dlouhým rozvorem s jednomontáží nebo dvojmontáží na zadní nápravě poskytuje širokou nabídku – až 1 400 variant. Dva různé převodové poměry (základní a nízký) navíc optimalizují spotřebu paliva při různých profilech použití.

 

 

VIDEO